PKP CARGOTABOR Hala napraw

Na hali napraw w ZNT PKP CARGOTABOR została wykonana modernizacja oświetlenia na energooszczędne oprawy LED typu High Bay. Dzięki zaufaniu do naszych produktów i profesjonalizmie naszych pracowników, wzięliśmy udział również w przedsięwzięciach w innych filiach min. w Krakowie Nowej Hucie Ruszcza, w Gorzowie Wlk, w Olsztynie, a także w Ostrowie Wlk.

Oświetlenie wewnętrzne.

Hala Aluplast GmbH Kunststoff-Fenstersysteme

Oświetlenie hali jest wymagającym projektem, ponieważ bardzo często takie obiekty mają znacznie ograniczony dostęp do światła naturalnego, przez co lampy muszą pracować w trybie ciągłym, ale dla nas nie stanowiło to żadnego problemu w oświetleniu hali przemysłowej w firmie Aluplast GmbH Kunststoff - Fenstersysteme na hali została wykonana modernizacja, demontaż i montaż opraw oświetleniowych typu High Bay.

Oświetlenie wewnętrzne

Hala produkcyjna w Firmie VELUX

W tym projekcie głównym celem była modernizacja oświetlenia na stanowisku kontroli w Firmie VELUX, które wymagało dodatkowego doświetlenia. Oświetlenie na hali produkcyjnej ma bardzo duże znaczenie i wpływa na samopoczucie pracowników, a tym samym na ich wydajność pracy. Zwiększa bezpieczeństwo pracowników oraz redukuje liczbę wad produkcyjnych. Nasze oprawy LED spełniły te wymagania i oczekiwania.

Oświetlenie wewnętrzne.

Jastrzębskie Zakłady Remontowe

W hali napraw osprzętu wydobniczego w Pawłowicach została wykonana modernizacja oświetlenia. Lampy, które zostały wykorzystane w tym projekcie pozwoliły dostosować oświetlenie do panujących tam specyficznych warunków. Głównym celem było doświetlenie wszystkich przestrzeni roboczych poprzez co poprawiły się warunki pracy co wpłynęło na podniesienie jej efektywności.

Oświetlenie wewnętrzne

Magazyn przemysłowy Eko Serwis w Wilkowie

Realizacja projektu w magazynie Firmie Eko serwis opierała się głownie na aspekcie wysokiej oszczędności energii elektrycznej w tym nowo powstałym obiekcie. Nowoczesnego i energooszczędne oświetlenie LED było jednym z najważniejszych kryteriów naszego klienta.

Oświetlenie wewnętrzne.