PKP CARGOTABOR - Hala napraw

Na hali napraw w ZNT PKP CARGOTABOR została wykonana modernizacja oświetlenia na energooszczędne oprawy LED typu High Bay. Dzięki zaufaniu do naszych produktów i profesjonalizmie naszych pracowników, wzięliśmy udział również w przedsięwzięciach w innych filiach min. w Krakowie Nowej Hucie Ruszcza, w Gorzowie Wlk, w Olsztynie, a także w Ostrowie Wlk.

Hala produkcyjna w Firmie VELUX

W tym projekcie głównym celem była modernizacja oświetlenia na stanowisku kontroli w Firmie VELUX, które wymagało dodatkowego doświetlenia. Oświetlenie na hali produkcyjnej ma bardzo duże znaczenie i wpływa na samopoczucie pracowników, a tym samym na ich wydajność pracy. Zwiększa bezpieczeństwo pracowników oraz redukuje liczbę wad produkcyjnych. Nasze oprawy LED spełniły te wymagania i oczekiwania.

Hala Aluplast GmbH Kunststoff-Fenstersysteme

Oświetlenie hali jest wymagającym projektem, ponieważ bardzo często takie obiekty mają znacznie ograniczony dostęp do światła naturalnego, przez co lampy muszą pracować w trybie ciągłym, ale dla nas nie stanowiło to żadnego problemu w oświetleniu hali przemysłowej w firmie Aluplast GmbH Kunststoff - Fenstersysteme na hali została wykonana modernizacja, demontaż i montaż opraw oświetleniowych typu High Bay. Oświetlenie przemysłowe

Magazyn przemysłowy Eko Serwis w Wilkowie

Realizacja projektu w magazynie Firmie Eko serwis opierała się głownie na aspekcie wysokiej oszczędności energii elektrycznej w tym nowo powstałym obiekcie. Nowoczesnego i energooszczędne oświetlenie LED było jednym z najważniejszych kryteriów naszego klienta. 

Oświetlenie przemysłowe

Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o. o.

W hali napraw osprzętu wydobniczego w Pawłowicach została wykonana modernizacja oświetlenia. Lampy, które zostały wykorzystane w tym projekcie pozwoliły dostosować oświetlenie do panujących tam specyficznych warunków. Głównym celem było doświetlenie wszystkich przestrzeni roboczych poprzez co poprawiły się warunki pracy co wpłynęło na podniesienie jej efektywności.