O FIRMIE

CYBOR-TECH od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży profesjonalnego oświetlenia przemysłowego i architektonicznego. Jakość produktów, serwisu i doradztwa decyduje o tym, ze firma jest zapraszana do realizacji wielu prestiżowych projektów.

Energooszczędność, wysokie parametry świetlne i ciekawy design produktów sprawia, że rozwiązania firmy znajdują zastosowanie w wielu sektorach. Od iluminacji budynków, oświetlenia ulic, obiektów sportowych, po oświetlenie wielkopowierzchniowych hal przemysłowych, sieci sprzedaży, obiektów biurowych, kulturalnych i użyteczności publicznej. Każdy obszar zastosowanie, wymaga indywidualnego projektu, aby spełniał potrzebom i wymaganiom. Firma zapewnia projektom, wykonawcom oraz użytkownikom właściwe i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe. 

O LEDon TIME

Marka LEDonTIME została stworzona przez firmę Cybor-Tech i wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom nieustannie rozwijając swoją technologię.  W produktach marki LEDon TIME stosujemy komponenty znanych i światowych marek takich jak: Philips, Mean Well, Inventronic, Sanan, Lumileds, Osram oraz Bridgelux. W trosce o najwyższą jakość przeprowadzane są częste badania naszych produktów w zakresie rozsyłu strumienia świetlnego, luminacji, temperatury barwowej,  współczynnika oddawania barw i inne.  Wyjątkowość naszych produktów jest efektem połączenia: pasji, doświadczenia i innowacyjności.

OFERTA

Posiadamy  w swojej ofercie najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające zmniejszyć koszty energii elektrycznej zarówno w nowych jaki i modernizowanych obiektach. Wyróżnikiem naszej  firmy jest zawsze wysoka jakość produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty europejskie i podlegają ciągłym kontrolom na etapie produkcji. Świadczymy również  usługi w zakresie projektowania, dostaw oraz montażu na terenie całej Polski i nie tylko. Realizowaliśmy wiele projektów przemysłowych, oświetlaliśmy: szkoły i urzędy, a także zaopatrywaliśmy gminy w oświetlenie.  Realizujemy zarówno nowe inwestycje od przygotowania projektu oświetlenia i elektryki, aż po dostarczenie i montaż infrastruktury oświetleniowej wraz z obsługą elektryczną, jak i projekty mające na celu modernizację istniejącej infrastruktury oświetleniowej na energooszczędną, wykonaną w technologii LED. Staramy się dobierać najbardziej ekonomiczne rozwiązania, które dają najlepszy stosunek oszczędności do inwestycji.

W projektach modernizacji oświetlenia wykorzystujemy obecnie istniejącą infrastrukturę (w tym oprawy), jeżeli tylko ich jakość i stan techniczny na to pozwala. Nasi projektanci przyjeżdżają, sprawdzają Państwa infrastrukturę, przeprowadzają wywiad, ustalając oczekiwania i na podstawie tego przygotowują raport. Po szczegółowej analizie zostaje przedstawiony projekt oświetlenia z ofertą oparty na naszych oprawach wraz z wyliczeniem okresu zwrotu z inwestycji. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą