Aula w uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Celem tej realizacji była wymiana oświetlenia lamp metahalogenowych 400W i 750W na oprawy LED High Bay. Lampy zamontowane w minimalistyczny sposób, zostały ukryte pod gipsowym sufitem i przymocowane do specjalnego stelaża, tak aby na zewnątrz wydostawało się tylko światło.

Oświetlenie wewnętrzne.

Sala wykładowo-koncertowa w Słubicach

W Collegium Polonicum w Słubicach połączono dwa systemy sterowania oświetleniem DMX oraz Dali. 

System Dali używany jest na co dzień do zwykłego oświetlania sali w czasie wykładów, natomiast system DMX używany jest na koncertach.

System DMX daje możliwość użycia naszych opraw jako oświetlenie sceniczne. W tym projekcie wykorzystano lampy KBH. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej optyki oraz dodatkowych ograniczeń rozpraszających światło,  lampy idealnie spełniły oczekiwania.

Oświetlenie wewnętrzne.

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Noblistów w Żarach

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Żarach to kolejny realizowany projekt, który wymagał dostosowania funkcjonalności naszych lamp typu High Bay do warunków otoczenia i wysokości sali. Celem było bezpieczeństwo i zdrowie uczniów oraz pracowników szkoły, które jest najważniejsze.

Oświetlenie wewnętrzne

Urząd Miasta Bydgoszcz

Po zastosowaniu naszych paneli LED w Urzędzie Miasta w Bydgoszczy osiągnęliśmy zakładany cel i spełniliśmy wszystkie oczekiwania klienta. Priorytetem było zastosowanie lamp certyfikowanych o wysokich parametrach technicznych spełniających normy oświetleniowe, które będą sprzyjały pracy.

Oświetlenie wewnętrzne.